• Beste  leden, ouder(s), vrienden van VIKO,

    Vrijwilligers van VIKO lopen al jaren 1x in de maand oud papier. Hiermee halen we geld op voor de vereniging, een belangrijke inkomstenbron om onze financien rond te krijgen.

    Helaas stoppen een paar lopers en zijn wij op zoek naar nieuwe lopers. Wat houdt "oud papier lopen" in? Na een korte informatieavond via Waardlanden, krijg je een pas en veiligheidsschoenen en mag je achter de wagen om de bakken aan de wagen te klikken. VIKO mag dit als vereniging dus 1 x per maand doen. Dit vindt altijd plaats op de derde of vierde maandag van de maand. Je start om 18.15 uur en bent tussen 19.45 en 20.15 uur klaar. 

    Je hoeft dan ook maar 2 x per jaar te lopen, of zelfs minder bij het aanmelden van meerdere vrijwilligers. Onder het motto, vele handen maken licht werk, hopen we dat een paar ouders zich aanmelden als vrijwilliger. De vereniging is hier ontzettend mee geholpen. Aanmelden kan bij de trainer of coach of via vrijwilligers.viko@outlook.com