Contact Organisatie

Bestuur

RolNaamFocusgebiedenE-mailadresTelefoon
VoorzitterTessa CronePR, externe relaties, activiteiten, nieuwe accommodatievoorzitter@kvviko.nl06-16966236
SecretarisMélanie TakkenAlgemeen, competitiezakensecretaris@kvviko.nl06-52452426
PenningmeesterJasper van de KriftFinanciën, sponsoring, subsidiespenningmeester@kvviko.nl06-24780317
Algemeen bestuurslidEmile ValkestijnTC, JC, ledenwerving06-15469620
Algemeen bestuurslid Leo HeijnenProjecten, scheidsrechterszaken
Voorzitter: Tessa Crone
Algemeen bestuurslid: Emile Valkestijn
Algemeen bestuurslid: Leo Heijnen

Overige commissies en taken

Rol / CommissieNaam / AanspreekpuntEmailadresTelefoon
Technische commissieWilco van Hartentc@kvviko.nl06-26908431
JeugdcommissieMyrte Broekhuizenjeugd.viko@hotmail.com06-43969024
Axciecom, activiteitencommissieSem Schipperaxciecom@kvviko.nl06-40474758
Sponsor commissieVacantsponsoring@kvviko.nl
Schoolkorfbal commissieMarjolein Oostromschoolkorfbal@kvviko.nl06-22207917
Vrijwilligers coordinatorenMandy Bekkers en Wendy van de Krift vrijwilligers@kvviko.nl
LedenadministratieDesiree van Ballegoy en Mirella Vermaireledenadministratie@kvviko.nl
WedstrijdsecretariaatCindy Arremanc.arreman@kvviko.nl06-24992651
Kantine inkoop en beheerMarjolein Oostrommarjoleinoostrom@hotmail.com06-22207917
Kantine onderhoudBjorn Oostromb_oostrom12@hotmail.com06-20018331
Scheidsrechter coördinatie VIKO 1, 2, MWHenk Ottensrscheidsrechter@kvviko.nl06-13577999
Scheidsrechter coördinatie VIKO 3 en jeugdEke Jansseneke.janssen@hotmail.nl06-33136690
NieuwsbriefMyrte Broekhuizennieuwsbrief@kvviko.nl
Social Media beheerThorven Oostromthorven_oostrom@hotmail.com06-23085182
Website contentCindy Arremanc.arreman@kvviko.nl06-24992651
Website beheerKelly Kloenkelly@kvviko.nl06-43023492
Oud papier coördinatieHenk Ottenhenk.otten02@hetnet.nl06-13577999