Contact Organisatie

Bestuur

RolNaamFocusgebiedenE-mailadresTelefoon
VoorzitterTessa CronePR, externe relaties, activiteiten, nieuwe accommodatievoorzitter@kvviko.nl06-16966236
SecretarisIlse WitteVeld, zaal, kantine, competitiezakensecretaris@kvviko.nl06-20253949
PenningmeesterRemco AartsFinanciën, sponsoring, subsidiespenningmeester@kvviko.nl06-44522156
Algemeen bestuurslidEmile ValkestijnTC, JC, ledenwerving
Algemeen bestuurslid Leo HeijnenProjecten, scheidsrechterszaken
Voorzitter: Tessa Crone
Secretaris: Ilse Witte
Penningmeester: Remco Aarts
Algemeen bestuurslid: Emile Valkestijn
Algemeen bestuurslid: Leo Heijnen

Overige commissies en taken

 

Rol / commissie Naam / aanspreekpunt E-mailadres Telefoon
Technische commissie Wilco van Harten tc@kvviko.nl 06-26908431
Jeugdcommissie Myrte Broekhuizen jeugd.viko@hotmail.com 06-43969024
Axciecom, activiteitencommissie Tessa Brouwer axciecom@kvviko.nl  
Sponsorcommissie Vacant sponsoring@kvviko.nl  
Schoolkorfbalcommissie Marjolein Oostrom schoolkorfbalkvviko@gmail.com 06-22207917
Ledenadministratie Patrick Verleun ledenadministratie@kvviko.nl  
Wedstrijdsecretaris Cindy Arreman c.arreman@kvviko.nl 06-24992651
Kantine beheer Joan Houtenbrink joanhout@xs4all.nl 06-24218476
Kantine inkoop Marjolein Oostrom marjoleinoostrom@hotmail.com 06-22207917
Onderhoud en beheer Bjorn Oostrom b_oostrom12@hotmail.com 06-20018331
Oud papier Henk Otten henk.otten02@hetnet.nl 06-13577999
Scheidsrechter coördinatie VIKO 1, 2, MW Henk Otten srscheidsrechter@kvviko.nl 06-13577999
Scheidsrechter coördinatie VIKO 3 en jeugd Eke Janssen eke.janssen@hotmail.nl  
Vrijwilligers coördinator Mandy Bekkers vrijwilligers@kvviko.nl  
Social media beheer Thorven Oostrom thorven_oostrom@hotmail.com 06-23085182
Nieuwsbrief Myrte Broekhuizen nieuwsbrief@kvviko.nl 06-43969024
Website content beheer Cindy Arreman c.arreman@kvviko.nl 06-24992651
Website beheer Kelly Kloen kelly@kvviko.nl