Contact Organisatie

Rol / commissie Naam Email Telefoon
Bestuur
Voorzitter Tessa Crone voorzitter@kvviko.nl 06-16966236
Externe relaties, PR en communicatie, activiteiten
Secretaris Ilse Witte secretaris@kvviko.nl 06-20253949
Zaal, competitiezaken, kantine
Penningmeester Remco Aarts penningmeester@kvviko.nl 06-44522156
Financi√ęn, sponsoring, subsidies
Algemene bestuursleden Leo Heijnen bestuur@kvviko.nl
Projecten, scheidsrechters
Emile Valkestijn bestuur@kvviko.nl 06-15469620
TC, JC en ledenwerving
Jeugdcommissie Myrte Broekhuizen jeugd.viko@hotmail.com 06-43969024
Technische commissie Wilco van Harten tc@kvviko.nl 06-26908431
Schoolkorfbal commissie Marjolein Oostrom schoolkorfbal@kvviko.nl 06-22207917
Activiteitencommissie Axciecom Tessa Brouwer axciecom@kvviko.nl
Sponsorcommissie vacant sponsoring@kvviko.nl
Promotiecommissie vacant
Ledenadministratie Patrick Verleun ledenadministratie@kvviko.nl
Wedstrijdsecretaris Cindy Arreman c.arreman@kvviko.nl 06-24992651
Kantine beheer Joan Houtenbrink joanhout@xs4all.nl 06-24218476
Kantine inkoop Marjolein Oostrom marjoleinoostrom@hotmail.com 06-22207917
Onderhoud en beheer Bjorn Oostrom b_oostrom12@hotmail.com 06-20018331
Thorven Oostrom thorven_oostrom@hotmail.com 06-23085182
Scheidsrechtercoördinator Viko 1, 2 en MW Henk Otten srscheidsrechter@kvviko.nl 06-13577999
Scheidsrechtercoördinator Viko 3 en jeugd Eke Janssen eke.janssen@hotmail.nl
Vrijwilligerscoordinator Wendy Schouten vrijwilligers@kvviko.nl
Mandy Bekkers vrijwilligers@kvviko.nl
Oud papier Henk Otten henk.otten02@hetnet.nl 06-13577999
Nieuwsbrief redactie Myrte Broekhuizen nieuwsbrief@kvviko.nl 06-43969024
Website content beheer Cindy Arreman webmaster@kvviko.nl
Facebook beheer Tessa Crone tessacrone@gmail.com 06-16966236
Thorven Oostrom thorven_oostrom@hotmail.com 06-23085182