Contact Organisatie

Rol / commissie Naam Email Telefoon
Bestuur      
Voorzitter Tessa Crone voorzitter@kvviko.com 06-16966236
  Externe relaties, PR en communicatie, Axciecom  
Secretaris Ilse Witte viko.vianen@knkv.net 06-20253949
  Zaal, competitiezaken, kantine, scheidsrechterszaken  
Penningmeester Remco Aarts penningmeester@kvviko.nl 06-44522156
  Financiën, sponsoring, subsidies  
Algemene bestuursleden Leo Heijnen bestuur@kvviko.nl  
  Projecten  
  Emile Valkestijn bestuur@kvviko.nl 06-15469620
  TC, JC en ledenwerving  
       
Jeugdcommissie Myrte Broekhuizen jeugd.viko@hotmail.com 06-43969024
Technische commissie Wilco van Harten tc@kvviko.nl 06-26908431
Schoolkorfbal commissie Marjolein Oostrom schoolkorfbal@kvviko.nl 06-22207917
Activiteitencommissie Axciecom Tessa Brouwer axciecom@kvviko.nl  
Sponsorcommissie vacant    
Promotiecommissie vacant    
Ledenadministratie Patrick Verleun ledenadministratie@kvviko.nl  
Wedstrijdsecretaris Via secretariaat viko.vianen@knkv.net  
Kantine beheer Joan Houtenbrink joanhout@xs4all.nl 06-24218476
Kantine inkoop Marjolein Oostrom marjoleinoostrom@hotmail.com 06-22207917
Onderhoud en beheer Bjorn Oostrom b_oostrom12@hotmail.com 06-20018331
  Thorven Oostrom thorven_oostrom@hotmail.com 06-23085182
Scheidsrechtercoördinator Viko 1, 2 en MW Henk Otten srscheidsrechter@kvviko.nl 06-13577999
Scheidsrechtercoördinator Viko 3 en jeugd Eke Janssen ekee_@hotmail.com  
Vrijwilligerscoordinator Wendy Schouten    
  Mandy Bekkers    
Oud papier Henk Otten henk.otten02@hetnet.nl 06-13577999
Nieuwsbrief redactie Myrte Broekhuizen nieuwsbrief@kvviko.nl 06-43969024
Website content beheer Cindy Arreman webmaster@kvviko.nl  
Website technische beheer Kelly Kloen kelly@kvviko.nl  
Facebook beheer Tessa Crone tessacrone@gmail.com 06-16966236
  Thorven Oostrom thorven_oostrom@hotmail.com 06-23085182