• De indeling van de scheidsrechters voor alle wedstrijden is gemaakt. Vorige seizoenen kreeg je daar altijd automatisch een e-mail van, dat is helaas niet meer het geval. We maken vanaf heden gebruik van Sportlink om de wedstrijden in te delen, maar daar zit de automatische e-mail optie niet in.  

    Dus check in het overzicht even goed waar jouw naam staat en zet deze wedstrijd in je agenda

    Je vindt deze ook terug in jouw Sportlink app (KNKV wedstrijdzaken), daar is de wedstrijd aan jou toegewezen en zie je het ook terug. 

    Coaches, zorg dat je bij de thuiswedstrijden nog even checkt wie jouw team die zaterdag fluit en stuur eventueel een reminder om zeker te weten dat je niet zonder scheids je wedstrijd aanvangt. 
     

    Veldcompetitie voorjaar 2024

    Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
             
    25-5-2024 14:00 VIKO 2 KCD 3 Wilco van Harten
    25-5-2024 12:30 VIKO A1 Tweemaal Zes A1 Bjorn Oostrom
    25-5-2024 12:00 VIKO B1 HKC (U) B1 Carolien Korevaar
    25-5-2024 11:00 VIKO/Het Bosch C3 SDO/Fiable C1 Femke de Groot
    25-5-2024 11:00 VIKO D2 Thor (H) D1 Eke van Dijk
    25-5-2024 10:30 VIKO E1 Nova E3 Remco van den Bergh
    25-5-2024 10:30 VIKO F1 Viking F1 Boaz Kamstra
    25-5-2024 10:00 VIKO/Het Bosch C1 Thor (H) C1 Mirjam Kool
    25-5-2024 10:00 VIKO D1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2 Janneke Godthelp
    25-5-2024 9:30 VIKO E2 Dalto/Klaverblad Verzekeringen E5 Isabelle Diks
    25-5-2024 9:30 VIKO F2 Synergo F2 Esmee van Middelkoop
             
    6-6-2024 20:15 VIKO/Het Bosch MW1 DOS (W) MW2 Jasper van der Krift
             
    8-6-2024 14:00 VIKO 2 Arena 3 Jasper van der Krift
    8-6-2024 12:30 VIKO A1 EKVA A1 Jelmar van Zoolingen
    8-6-2024 12:00 VIKO B1 Huizen B2 Tessa Crone
    8-6-2024 11:00 VIKO/Het Bosch C1 De Vinken C1 Lucas Wulfers
    8-6-2024 11:00 VIKO D1 Synergo D1 Zelko Buitelaar
    8-6-2024 10:30 VIKO E2 ESDO E1 Remco van den Bergh
    8-6-2024 10:30 VIKO F2 RDZ F3 Eva Wakkermans
    8-6-2024 10:00 VIKO/Het Bosch C3 Nova C1 Esmee Dubbers
    8-6-2024 10:00 VIKO D2 Huizen D3 Sarah Heijen
    8-6-2024 9:30 VIKO E1 Atlantis E3 Senne Theesing
    8-6-2024 9:30 VIKO F1 Luno F2 Noa Feenstra